» » Сьогодні Всесвітній день туризму

Сьогодні Всесвітній день туризму

Дата: 27-09-2019, 17:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

27 вересня світ щорічно відзначає Всесвітній день туризму. Свято встановлено Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в Іспанії, яке присвячене пропаганді туризму, висвітленні його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Студенти Тернопільського національного економічного університету також приєднались до цього святкування. Захід організувала кафедра міжнародного туризму і готельного бізнесу Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ.

Юнаки та дівчата розказали присутнім про цікаві міста нашої країни для подорожей, їхні особливості, історії та легенди, а також ознайомили присутніх із особливостями національних страв України у форматі квестів та загадок.