» » Вітаємо партнерів та студентів з Китайської Народної Республіки з Днем Утворення рідної країни!

Дата: 1-10-2019, 14:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська спільнота щиро вітає студентів та партнерів з Китайської Народної Республіки із Днем Утворення їхньої країни. Упродовж 70 років Китайська Народна Республіка пройшла грандіозний шлях розвитку і досягла значних результатів, які здивували весь світ. Ці вершини були здобуті завдяки невпинним зусиллям і великій праці китайського народу. У тісній співпраці із студентами та партнерами ми будемо продовжувати працювати над Україно-Китайськими відносинами, спільно реалізовувати успішні проекти та програми! Зичимо процвітання Китайській Народній Республіці, щастя та єдності китайському народу!