» » Вітаємо студентів з Федеративної Республіки Нігерія з Днем Незалежності рідної країни!

Дата: 1-10-2019, 15:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тернопільський національний економічний університет щиро вітає студентів з Федеративної Республіки Нігерія з Днем Незалежності! Бажаємо невичерпних сил для здійснення усіх творчих ідей та задумів! Національне свято Нігерії щорічно відзначається 1 жовтня. Воно символізує день, коли було здобуто незалежність від британського правління у 1960 році. Країна є найбільшою за чисельністю населення з найпотужнішою економікою на континенті. Бажаємо щастя, добра, злагоди та процвітання громадянам Федеративної Республіки Нігерія!