» » Обмін досвідом із науковцями Краківського економічного університету

Обмін досвідом із науковцями Краківського економічного університету

Дата: 1-10-2019, 10:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 9-27 вересня 2019 року  к.е.н., доцент кафедри маркетингу Неля Іванечко взяла участь у стажуванні на базі Краківського економічного університету. 45 українських викладачів мали нагоду перейняти досвід у польських колег.

Зокрема, Prof. Jacek Klich розповів про польську систему вищої освіти під час перехідного етапу. Marek Benio, PhD, провів воркшопи «Мотивація студентів» та «Оксфордські дебати». Anna Stanislawska-Mischke, MA, презентувала нові підходи до проведення аудиторних занять. Aneta Powroznik, MA, поділилася досвідом створення проекту для підвищення кваліфікації викладачів з залученням грантових коштів. Artur Szczygiel-Ryss, MA, продемонстрував інноваційні методи навчання в аудиторії.

Також українські викладачі мали нагоду побувати в студмістечку та гуртожитках університету.