» » Учасники наукового гуртка «Цивіліст» розпочали роботу

Учасники наукового гуртка «Цивіліст» розпочали роботу

Дата: 4-10-2019, 10:43 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого жовтня 2019 р. відбулося перше у цьому навчальному році засідання студентського наукового гуртка «Цивіліст» кафедри цивільного права і процесу ТНЕУ. Учасники гуртка опрацьовують такі напрями юридичної сфери діяльності: цивільне право та процес, сімейне право, житлове право, трудове право, земельне право та право природокористування. Керівником гуртка є доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри цивільного права і процесу Зигрій Ольга Володимирівна.

Під час засідання цивілісти обговорили організаційні питання й обрали старостою гуртка студента групи ПР-34 Теслю Вадима, а секретарем гуртка студента групи ПР-34 Гнатіва Михайла.

За результатами засідання ухвалено:

1. Організовувати засідання гуртка кожного місяця упродовж навчального року;

2. Затвердити графік засідань гуртка;

3. Затвердити тематику написання наукових робіт;

4. Затвердити вимоги до написання наукових робіт.

Студенти 2-4 курсів акцентували увагу на необхідності підготовки доповідей з окремих питань зазначеної проблематики засідання. Гуртківцями зазначено, що тему доповіді студент обирає самостійно, керуючись власними науковими інтересами. Доповідь повинна містити проблемні питання, бути обґрунтованою та самостійною. Теоретичні висновки мають ілюструватися прикладами з практики.

На завершення гуртківці побажали один одному плідної наукової роботи упродовж семестру.