» » У рамках «Економічного експресу» до ТНЕУ завітали представники Національного банку України

Дата: 2-10-2019, 11:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

30 вересня – 1 жовтня в Тернополі тривав «Економічний експрес»  – захід, мета якого заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом. Під час інформаційних днів Національного банку 1 жовтня 2019 року України заступник Голови Національного банку України Олег Євгенович Чурій та керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Емал Аюбович Бахтарі зустрілися з адміністрацією ТНЕУ, зокрема т.в.о. ректора Миколою Івановичем Шинкариком, проректором  з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток) Оксаною Миронівною Десятнюк, проректором з наукової роботи Зеновієм-Михайлом Васильовичем Задорожним, деканом факультету фінансів та обліку Андрієм Ігоровичем Кізимою та завідувачем кафедри банківського бізнесу Олександром Валерійовичем Дзюблюком.

У залі електронних ресурсів відбулася зустріч професорсько-викладацького колективу та студентства з представниками Національного банку України. Зокрема, головний фахівець Департаменту комунікацій Національного банку України Олена Тригуб ознайомила викладачів та студентів з діяльністю Національного банку України в сфері фінансової грамотності.

Заступник Голови Національного банку України Олег Євгенович Чурій та керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Емал Аюбович Бахтарі банку детально розповіли про функціонування валютного ринку  та монетарну політику Національного банку.

Тернопіль став другим містом, у якому відбувся «Економічний експрес». Традиційний партнер «Експресу» – проект USAID «Трансформація фінансового сектору».