» » Тернопільський національний економічний університет переможець КУБКУ Опілля 2019!

Дата: 7-10-2019, 12:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого жовтня 2019 р. на спортивному майданчику ТНЕУ відбувся Кубок Опілля 2019, активну участь у якому взяла команда Тернопільського національного економічного університету.

Склад команди ТНЕУ: Герчаківський Святослав (факультет фінансів та обліку), Юрий Щербяк та Руслан Яковишин (юридичний факультет), Віталій Резніченко (випускник ТНЕУ 1996 р.), Гром'як Юрій, Кобеля Олександр, Ткачук Олександр, Павлусь Олександр, Братуш Максим, Хомецький Олександр (факультет аграрної економіки та менеджменту), Сиротюк Дмитро (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина).

У напруженому фіналі, зустрівшись з командою Тернопільської міської ради, команда ТНЕУ з рахунком 1:0 здобула перемогу!

Зазначимо, кращим воротарем турніру визнано доцента кафедри податків та фіскальної політики ТНЕУ Герчаківського Святослава.