» » Шановні студенти, викладачі та працівники юридичного факультету ТНЕУ!

Шановні студенти, викладачі та працівники юридичного факультету ТНЕУ!

Дата: 8-10-2019, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня юриста! Велика честь і велика відповідальність – бути юристом, адже саме від Вас залежить розбудова демократичного правового суспільства, забезпечення прав та свобод кожного громадянина.

Сьогодні, коли в нашій країні  відбуваються зміни у всіх сферах суспільного життя, правнича галузь набуває стратегічного значення. Вам належить чільне місце у формуванні правової політики держави та поваги до Закону.

Зберігаючи кращі традиції юридичного факультету, освітянська спільнота закладає підвалини доброчесності, шляхетності, духу вільнодумства й новаторства. Ви, безперечно, заслуговуєте щирої подяки за велику працю і талант передавати свої знання молодому поколінню.

У день свята дякуємо Вам за відповідальне служіння обраній справі, невпинний творчий пошук, самовідданість та професійну майстерність. Нехай студентське життя юридичного факультету ТНЕУ завжди рясніє новими ідеями, цікавими відкриттями й вагомими здобутками.

Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю Вам міцного здоров‘я, невичерпної енергії, глибинної мудрості, наполегливості та успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, законності.

Нехай у Ваших домівках панує злагода й добробут, а ваші знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Зі святковою шанобливістю

ректор ТНЕУ                                                Андрій Крисоватий