» » Форум нових можливостей «Natus vincere»

Форум нових можливостей «Natus vincere»

Дата: 15-10-2019, 16:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наповнено, креативно та динамічно нещодавно відбувся Форум нових можливостей «Natus vincere». Колектив юридичного факультету ТНЕУ гостинно зустрічав у своїх стінах понад 600 старшокласників із Тернополя та усієї Тернопільської області, яким випала чудова нагода відкрити для себе нові горизонти та заявити про свої здібності.

Школярі спробувати себе у ролі слідчих та намагалися розслідувати злочини, ознайомилися із діяльністю НДЕКЦ та Національної Поліції України, взяли участь в Оксфордських дебатах, поспілкувалися з студентським активом та представниками телебачення ЮФ TV, побували на майстер-класі із написання позовних заяв, ознайомилися із особливостями функціонування суду, спробували «влучити в 10-тку» в тирі та вчилися прийомів самооборони.

Друга частина заходу відбувалася у PODOLYANY CONCERT HALL, де працювало 8 локацій.

1 локація – Демо-фото-зона професій майбутнього, де школярі визначали свою потенційно можливу професію на карті професій майбутнього.

2 локація – «Від мрії до дії!» – справжній калейдоскоп мрій. Автори найоригінальніших мрій були нагороджені цінними подарунками від декана юридичного факультету.

3 локація – «Studway-можливості» – практико-орієнтовані дискусійні платформи для студентів старших курсів ЮФ ТНЕУ від роботодавців Тернопільської області, де студенти мали можливість поспілкуватися та отримати фахову консультацію щодо стажування чи працевлаштування в компаніях та підприємствах області. Ті, які змогли проявити себе найкраще, отримали сертифікати-запрошення на стажування, та, навіть, працевлаштування.

На локації працювали представники із Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, Управління культури Тернопільської ОДА, Департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА, Девелоперської компанії «Креатор-Буд», Управління ДМС в Тернопільській області, ТОВ «КОНСТАНТА ЮРГРУП», Тернопільського НДЕКЦ МВС України, Ради адвокатів Тернопільської області, Управління патрульної поліції в Тернопільській області, Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні, Тернопільського районного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді, Державного архіву Тернопільської області, КУ «Тернопільська міська централізована бібліотечна система», Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, представники ОТГ.

4 локація – Інформаційні партнери: Телеканал «Тернопіль 1», Телеканал «ТТБ», Новини Тернополя – 20 хвилин, ТНЕУ-TV, ЮФ-TV.

5 локація – Діалогові майданчики – профорієнтаційна платформа, представлена Приймальною комісією ТНЕУ та Тернопільським обласним центром зайнятості.

6 локація – справжній Студентський БУМ – Бажай! Удосконалюй! Мотивуй! На локації було представлено молодіжні ініціативи юридичного факультету: ЮФ-ТВ, АКМЕ, Генерація Z, ЮК «Libertа», Літня школа «Лідер права», Турнір «Natus vincere» тощо. Також тут працювали представники молодіжних організацій м. Тернополя: Центр науки, Українська Академія Дипломатії, «Youth opinion».

7 локація – Жива бібліотека від фахівців, які демонстрували практичні навички роботи на поліграфі, прийоми самооборони, різноманітні психологічні тонкощі самопізнання та самоудосконалення, переговорні навички, навички першої допомоги, також було представлено виставку зброї!

На локації працювали такі організації: Детективне агенство «Холмс», Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Управління патрульної поліції в Тернопільській області, Тернопільський спецпідрозділ КОРД, Центр психологічної допомоги «Психолог і Я».

8 локація – Магазин стікерів – обмін стікерів на корисні речі: футболки, ручки, книжки, еко-сумки, годинники, календарики, солодощі, різноманітні сертифікати тощо.

Окрім динамічної роботи на локаціях відбувся аукціон стартапів, під час якого студенти ЮФ разом з викладачами презентували для роботодавців оригінальні ідеї стартапів. Найцікавіші з них отримали перспективу втілення.

У рамках заходу також відбулося нагородження кращих студентів юридичного факультету іменними комерційними стипендіями.