» » Вітаємо учасників Кубку Першокурсника з міні-футболу!

Вітаємо учасників Кубку Першокурсника з міні-футболу!

Дата: 21-10-2019, 17:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Днями у Тернопільському національному економічному університеті відбувся Кубок Першокурсника з міні-футболу серед команд факультетів, інституту. Щиро вітаємо усіх учасників змагань, які дарували незабутні емоції своїм уболівальникам та продемонстрували цікаву гру.

А призові місця розподілилися таким чином:

І місце – факультет аграрної економіки та менеджменту (Хомецький Олександр, Фортуна Віталій, Ткачук Олександр, Братуш Максим, Пойдич Дмитро, Гримак Юрій).

2 місце – факультет фінансів та обліку (Ткачук Олександр, Гурський Іван, Савчук Вадим, Морман Володимир, Оленич Андрій, Боріщук Олег, Степанчук Андрій, Довбенко Святослав, Дмитрук Микола).

3 місце – Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина (Фенц Владислав, Лисак Максим, Іскаєв Артем, Рудакевич Максим, Козак Юрій, Рудакевич Остап, Горішний Дмитро, Попович Денис, Василишин Василь, Пілат Всеволод, Вільгран Кастільо).