Надійшла подяка ректору ТНЕУ

Дата: 23-10-2019, 15:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

На адресу ректора Тернопільського національного економічного університету надійшла подяка від команди експертів, що працюють над проектом «Міжнародна мобільність – можливість та проблема. Правильна підготовка до навчання в закордонному університеті».

«Організаційні зусилля та прихильність, спрямовані на підготовку візиту, дозволили нам реалізувати заплановані завдання в приємній атмосфері, у чудових умовах для роботи. Хочу висловити особливу подяку професору Ользі Собко, чий внесок був для нас особливо цінним», – від імені проектної групи зазначає керівник проекту д.т.н., проф. Дорота Квятковська-Чотуха.

Проект № 2018-1-PL01-KA203-050756 заснований за підтримки Європейської Комісії в рамках програми Erasmus +