» » Урочиста наукова академія з міжнародною участю «Наукова школа з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях: формула успіху»

Дата: 25-10-2019, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 жовтня 2019 року у рамках Чотирнадцятих регіональних і муніципальних читань відбулася Урочиста наукова академія з міжнародною участю «Наукова школа з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях: формула успіху», приурочена ювілею засновника наукової школи – професора кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу, заслуженого діяча науки та техніки України, доктора економічних наук, професора Алли Федорівни Мельник.

Ініціатором та організатором заходу виступив колектив кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ.

Мета наукового заходу: обговорення ролі наукової школи з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях в розвитку національної, регіональної та локальної економік, визначення особистого внеску у становлення та розвиток наукової школи її засновника.

Модерував урочистий захід завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Шкільняк Михайло Михайлович.

Від імені ректора університету доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого вітальні слова в адресу ювілярки прозвучали від першого проректора, кандидата фізико-математичних наук, доцента Миколи Івановича Шинкарика та проректора з наукової роботи, доктора економічних наук, професора Зеновія-Михайла Васильовича Задорожного.

Доктор економічних наук, доцент Алла Юріївна Васіна презентувала доповідь «Наукова школа з організації управління і регулювання економікою на макро- і мезорівнях».

Доктор економічних наук, професор д.е.н., професор Григорій Леонардович Монастирський у презентації «Алла Мельник: Науковець, Педагог, Людина» висвітлив етапи життєвого та професійного шляху засновника наукової школи.

Теплі вітання з нагоди свята прозвучали у виступах гостей урочистого заходу:

Бицюри Леоніда Олексійовича, заступника міського голови міста Тернополя з питань діяльності виконавчих органів ради;

Дейнеки Юрія Петровича, начальника управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради;

Островерхова Віктора Михайловича, кандидата економічних наук, доцента, декана факультету економіки та управління ТНЕУ;

Іващука Олега Тимофійовича, кандидата економічних наук, доцента, в.о. директора навчально-наукового інституту публічного управління ТНЕУ;

Зелінської Анетти, доктора габілітованого, професора Вроцлавського економічного університету, почесного доктора (Doctor Honoris Causa) ТНЕУ;

Курницького Івана Івановича, голови Тернопільської обласної державної адміністрації (2002-2004 рр.), колишнього голови Тернопільського територіального відділення Антимонопольного комітету України;

Кирича Володимира Григоровича, багаторічного начальника головного управління статистики в Тернопільській області;

Пархомця Миколи Кириловича, доктора економічних наук, професора, професора кафедри економіки біоресурсів і природокористування ТНЕУ;

Синчишина Андрія Дмитровича, заступника Збаразького міського голови;

Савельєва Євгена Васильовича, доктора економічних наук, професора, професора кафедри міжнародної економіки ТНЕУ;

Кириленко Ольги Павлівни, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансів імені С.І.Юрія ТНЕУ;

Сохацької Олени Миколаївни, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ;

Щирі слова про засновника школи та вітання прозвучали від учнів та колег:

Панухник Олени Віталіївни, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри економіки та фінансів ТНТУ імені Івана Пулюя;

Лаврів Лілії Андріївни, кандидата економічних наук, доцента;

Овсянюк-Бердадіної Олександри Федорівни, кандидата економічних наук, доцента;

Шкільняка Михайла Михайловича, доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу ТНЕУ.

Справжньою окрасою заходу стали виступи талановитих лауреатів міжнародних та всеукраїнських конкурсів Павла Тютюнника та Дмитра Худика.