» » Відбувся тренінг «Інформаційна гігієна виборця»

Відбувся тренінг «Інформаційна гігієна виборця»

Дата: 26-10-2019, 12:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Політичні технології – це сукупність методів і систем дій, спрямованих на досягнення певного політичного результату. Вони неодмінно застосовуються у виборчих кампаніях. Особливого загострення боротьба за вплив і маніпуляції суспільною думкою набуває під час виборчих кампаній, переформовування політичної системи, інституційних криз, війн, громадянського протистояння тощо.

Саме з метою формування особистої думки та вміння маніпулювати різними навіюваннями в період виборів у читальному залі бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ 25 жовтня 2019 р. для студентів університету відбувся тренінг «Інформаційна гігієна виборця» за участю ВІ «Активна громада» (Інститут Республіка).

Мета проекту – підвищити рівень залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні та участі у процесі реформ в Україні. Тож лектори вчили «фільтрувати» інформацію, рекламні ролики та статті та вміти робити серед різноманітних інформаційних повідомлень правильний власний вибір.