» » Запрошуємо на засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Запрошуємо на засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

Дата: 31-10-2019, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 4 листопада 2019 року, об 11:00 год. в залі засідань ректорату (1-й корпус, аудиторія 1301) відбудеться засідання Науково-технічної ради університету.

Розглядатимуться питання введення до складу Науково-технічної ради ТНЕУ доктора історичних наук, доцента, професора кафедри теорії та історії держави і права Андрія Васильовича Грубінка, а також затвердження результатів першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, що виконуватимуться за рахунок коштів загального фонду державного бюджету з 2020 року, де керівники і розробники поданих проектів презентуватимуть їх до розгляду.

На засідання запрошуються члени Науково-технічної ради, керівники і відповідальні за виконання проектів.