» » Конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був мільйон!» завершено

Конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був мільйон!» завершено

Дата: 7-11-2019, 12:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся конкурс бізнес-проектів «Якби у мене був мільйон!», приурочений Всеукраїнському тижню фінансової грамотності – 2019. Організатором конкурсу виступив колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ.

Під час конкурсу було презентовано бізнес-проекти від студентських наукових гуртків факультету фінансів та обліку ТНЕУ, а його учасниками стали близько 50 молодих людей. Студенти представили цікаві ідеї з детальним прорахунком вартості проектів та рівня окупності і прибутковості. Майбутні фінансисти, банкіри, податківці і обліковці аналізували ринки, робили SWOT-аналіз, розробляли маркетинговий і фінансовий план, оцінювали ризики.

Після напруженої роботи журі конкурсу визначили переможців:

1 місце – бізнес-проект «Одноразовий екологічний посуд «Тареля», виконаний студентським науковим товариством кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу ТНЕУ «Економічний експерт». Виконавці проекту: Босий Володимир, Ярий Юрій, Рекис Оксана, Гальчак Христина, Макар Віктор, Івахів Настя, Дзюбрій Діана, Хомич Альона. Керівник проекту: Голінач Людмила Іванівна.

У номінації «Реалістичність проекту» переміг бізнес-проект «3D кафе», виконаний студентським науковим гуртком кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  «Фінансова просвіта». Виконавці проекту: Ямелинець Андрій, Табака Соломія, Крисько Іванна, Бойко Діана, Грицишина Людмила. Керівник проекту: Карпишин Наталія Іванівна.

У номінації «Інноваційність проекту» переміг бізнес-проект «Консультаційний центр з фінансових питань», виконаний студентським науковим гуртком кафедри банківського бізнесу ТНЕУ «Банківський аналітик». Виконавці проекту: Ковальчук Ярослава, Бурмій Мар’яна, Тріщ Христина. Керівники проекту: Забчук Галина Михайлівна, Сороківська Зоряна Казимирівна

У номінації «Презентабельність проекту» переміг бізнес-проект «Автокінотеатр «Motor Cinema» студентського наукового гуртка кафедри податків та фіскальної політики «Фіскальний аналітик». Виконавці проекту: Копищик Галина, Дудко Марія, Смольницька Анна. Керівники проекту: Дмитрів Володимир Ігорович, Ткачик Федір Петрович.

У номінації «Креативність проекту» переміг бізнес-проект «Мініптахоферма CSS» студентського наукового центру кафедри обліку та оподаткування. Виконавці проекту: Кисільчук Іванна, Купер Марія. Керівник проекту: Зарудна Наталя Ярославівна

Вітаємо учасників і переможців конкурсу! Зичимо успіхів і нових перемог!