» » З 27 листопада 2019 року на юридичному факультеті ТНЕУ стартує інноваційний проект «Перезавантаження: епізод ІІ»!

Дата: 7-11-2019, 17:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Хочете бути на хвилі сучасної вищої освіти?

Потужно мрієте бути profi-teacher, але не знаєте, як мрію перетворити на результат?

Вважаєте, що непогано було б підкачати IQ, EQ, DQ, чи не зовсім розумієте, що це таке?

Тоді сміливіше до нас на прокачку!

«Перезавантаження: епізод ІІ» – це тренінг-інтенсив розвитку soft-, hard- та digital-skills у викладачів, які бажають поповнити власний портфель ключових компетенцій  використання інтерактивних інструментів і нових підходів до викладання у зво.

Розвивати навички майбутнього допоможуть учасникам професійні тренери:

Оксана Коваль – автор та координатор проекту, психолог, педагог, тренер, к. пед. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, консультант у методі позитивної психотерапії, член Української спілки психотерапевтів та Національної асоціації психологів України;

Марія Бригадир – координатор проекту, психолог, тренер, к. психол. н., доцент кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, консультант у методі позитивної психотерапії, арт-терапевт, член Української спілки психотерапевтів та Національної асоціації психологів України.

У фокусі:

Тренінгові заняття за циклом Девіда Колба від координаторів тренінгу;

Жива бібліотека 4х8 «Інтерактивний освітній простір у сучасній вищій школі: місія здійсненна» від випускників проекту «Перезавантаження»;

Воркшопи, майстер-класи, брифінги, тест-драйви, мотиваційні спічі від запрошених викладачів-інноваторів, просунутих тренерів та харизматичних спікерів.

Після проходження тренінгу кожен викладач зможе:

– мати розвинений ключовий портфель основних soft- hard- та digital-skills;

– розробити власну бренд-стратегію;

– вдало використовувати неймінг як власну візитівку вироблення особистого та професійного стилю;

– дотримуватись вимог ділового етикету та нетикету сучасного викладача;

– знати, як зробити теоретичну частину будь-якого курсу цікавою;

– практикувати різні форми практичних завдань та навички утримування уваги аудиторії;

– створювати цікаві та оптимальні презентації до своїх курсів;

– отримати навички підвищення рівня стресостійкості та самооцінки й впевненості у своїх можливостях;

– налагодити безконфліктне спілкування із студентами та колегами;

– набуде навичок захисту від маніпуляцій (газлайтингу, булінгу, обезцінення, превентивного захисту, триангуляції тощо);

– отримувати feed-back та робити з нього правильні висновки;

– вміти працювати з нестандартними питаннями та виходити з форс-мажорних ситуацій.

Тренінг-інтенсив «Перезавантаження: епізод ІІ» розрахований на 120 академічних годин.

Заняття проводитимуться в позааудиторний час у приміщенні ЮФ ТНЕУ.

Випускники тренінгу отримають сертифікати підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

До участі у тренінгу запрошуються викладачі юридичного факультету ТНЕУ.

Дедлайн подачі анкет – 22 листопада 2019 р.

Не зволікайте, кількість учасників обмежена!