» » Вітаємо студентів, які пройшли конкурсний відбір на семестрове навчання в одному з провідних зво-партнерів Республіки Польща!

Дата: 12-11-2019, 14:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого листопада 2019 р. в Навчально-науковому інституті міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ відбувся конкурсний відбір на семестрове навчання у зво-партнерах Республіки Польща упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року.

Члени комісії ретельно ознайомилися з поданими резюме студентів та документами, які засвідчують здобутки претендентів і врахувавши результати складання екзамену з іноземних мов, сформували рейтинговий список претендентів на навчання.

РЕЙТИНГ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ПРОЙШЛИ  КОНКУРСНИЙ ВІДБІР НА СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ У ЗВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

У ІІ СЕМЕСТРІ 2019-2020 н.р.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо плідного й захоплюючого навчання у зво-партнерах Республіки Польща у весняному семестрі 2019/2020 навчального року.