Сумуємо…

Дата: 19-11-2019, 17:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університетська родина Тернопільського національного економічного університету глибоко сумує і висловлює щирі слова співчуття рідним, друзям і колегам з приводу смерті Станіслава Яновича Пруського.

Станіслав Янович народився 29 вересня 1951 року. З 1973 по 1977рр. навчався в Тернопільському фінансово-економічному інституті, фінансово економічний факультет, спеціальність «Фінанси і кредит». Закінчив інститут, отримавши диплом  з відзнакою. З 1977року працював в закладі вищої освіти на посаді молодшого наукового співробітника, а з 1980р. – викладачем кафедри грошового обігу та кредиту.

З 2001 по 2011рр.  обіймав посаду викладача кафедри банківського менеджменту та обліку ТНЕУ.

Опублікував 22 наукові та навчально-методичні праці, 7 статей у фахових виданнях. Користувався повагою та мав високий авторитет серед колег.

Сумуємо й низько схиляємо голову перед згаслою свічею життя Станіслава Яновича. Ми завжди будемо пам’ятати людину, яку поважали за доброзичливість, щирість, професіоналізм.

Вічна йому пам'ять!