Програма “CREATIVE SPARK”

Дата: 22-11-2019, 18:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра маркетину ФЕУ запрошує 28 листопада (четвер) о 9.30 год. в аудиторію 1209 (зал електронних ресурсів ТНЕУ, корпус №1) усіх активних, креативних і підприємливих студентів на тренінг з підготовки стартапів. Захід реалізовується у рамках програми від Британської Ради "Сreative Spark", яка спрямована на розвиток підприємницьких навичок у студентів, молодих підприємців та викладачів. У межах проекту спільно з кафедрою маркетингу здійснюватиметься навчання стартаперів та підприємців за провідними світовими методиками. Даний проект реалізовується другий рік поспіль.

Окрім професійних тренінгів усі учасники отримають доступ до безкоштовного онлайн бізнес-курсу вивчення англійської мови LearnEnglish Select від Британської Ради. Щомісяця Creative Spark Alumni мають можливість обмінятись досвідом, знайти нові контакти та поспілкуватись завдяки організованим зустрічам, мотиваційним лекціям чи запрошенням на конференції. Також передбачається участь у змаганнях “Enterprise Pitch Competition” та “Big Idea Challenge” із призовими винагородами та менторством від провідних підприємців світу та можливість розміщення кращих проектів на краудфандинговому майданчику “StartEra” із фінансовою підтримкою проекту.

creative-spark-advantages-1.pdf
Завантажити Переглянути онлайн