» » Студенти ТНЕУ вітали тернопільських військових, які повернулися додому!

Студенти ТНЕУ вітали тернопільських військових, які повернулися додому!

Дата: 27-11-2019, 15:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні у Тернополі відбувся грандіозний марш захисників України «Хода мужності», організований з нагоди виведення Тернопільської окремої артилерійської бригади з зони проведення операції Об’єднаних Сил. Військові повернулися без втрат особового складу і техніки. Пройшли вулицями Дубовецька, С. Крушельницької, Замкова, Руська, дамбою Тернопільського ставу, І. Мазепи, Миру.

Участь у ході взяли більше півтори тисячі військовослужбовців. Молодь Тернопільського національного економічного університету вітала бійців словами подяки за патріотизм, мужність, незламність, жертовність.

Для багатьох сьогоднішній день став особливо символічним – день повернення наших захисників у рідні домівки, день радісних емоцій і щирих обіймів. Віримо, що настане час, коли кожен військовий повернеться із зони бойових дій, завершиться війна, а кожна родина відчує таке довгоочікуване тепло від зустрічі з найріднішими людьми.