» » У ТНЕУ відбудеться тиждень правових знань

У ТНЕУ відбудеться тиждень правових знань

Дата: 9-10-2012, 10:26 | Автор:

З метою формування у студентської молоді правової культури, виховання стійких моральних якостей, потреб, почуттів, навичок і звичок поведінки на основі ідеалів, норм та принципів моралі з 8 по 12 жовтня 2012 року у ТНЕУ пройде тиждень правових знань.

Восьмого жовтня відбудеться зустріч студентів ФАЕМ, ФФ, ФОА і ФЕУ із працівником дитячої кримінальної міліції Гайдою Михайлом Михайловичем «Правила і норми поведінки в громадських місцях» (корпус № 2, ауд. 2110). Початок о 14. год 25 хв.

Девятого жовтня студенти ФББ, ФАЕМ, УНФЕМ, УНЕФ зустрінуться із суддею адміністративного суду  в Тернопільській області Осташем Андрієм Васильовичем (актовий зал корпусу №9, центр Євростудій).   Початок о 15.00 годині.

Десятого жовтня працівник обласного управління юстиції Кушперук Анатолій Зіновійович зустрінеться зі студентами коледжу, ФОА, ФМБМ, ФЕУ,  (корпус № 2, ауд. 2110). Початок о 14 год 25 хв.

Одинадцятого  жовтня відбудеться виїзне засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету зі студентами ФКІТ «Права і обов’язки громадян України»  (актовий зал корпусу №8, ФКІТ). Початок о 16.00 годині.

Також в рамках тижня правових знань працівники Тернопільської обласної бібліотеки для молоді проведуть  тренінг  «Інтернет, безпека і я» для студентів ФББ, УНЕФ, УНФЕМ, ЮФ, ФМБМ.

Детальнішу інформацію про час та місце проведення заходів можна дізнатись у відділі гуманітарної освіти та виховання та за телефоном: 47-58-59.