» » Із безлічі професій на Землі, які вже є, яких ще будуть вчити, є головна, як вищий, сущий хліб, і назва цій професії – Учитель!

Дата: 9-10-2012, 11:19 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Протягом 5 жовтня Тернопільський район відзначив свято Дня працівників освіти в актовому залі Тернопільського національного економічного університету. Голова Тернопільської районної державної адміністрації Віктор Васильович Щепановський, голова Тернопільської районної ради Василь Степанович Дідух, начальник управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Іван Григорович Запорожан, начальник відділу освіти Тернопільської райдержадміністрації Марія Ярославівна Краковецька, голова районної організації профспілки працівників освіти Ігор Станіславович Ракочий, а також знаний на Тернопільщині аграрій, меценат освітньої галузі Іван Чайківський щиро привітали освітян зі святом, а також від райдержадміністрації, районної ради та відділу освіти були вручені грамоти кращим вчителям району.

Чудове свято для освітян подарували працівники відділу гуманітарної освіти та виховання нашого університету, а також учасники мистецьких колективів ТНЕУ: Лілія-Марія Крисовата, Сергій Лещук, Тетяна Гриник, Тетяна Шарган, Роксолана Залізняк, Ірина Кушнір, народна студія сучасної хореографії «Т.А.Н.Г.о», заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська, адже пісенні композиції у їхньому виконанні сповили кожне вчительське серце радістю та теплом. Професійно провели свято Ірина Новомлинська та Юрій Дзюла. Свої пісенні дарунки вручили освітянам відомі тернопільські виконавці: Василь Хлистун, Любов Шарган, квартет «Галичани», а також автор і виконавець власних пісень Павло Доскоч.

Нехай же завжди цінується праця вчителя, а його душа буде сповнена великою любов’ю до дітей, молоді, нашого майбутнього. Нехай же зерно, що освітяни сіють в людських душах, стане паростком чеснот правдивих, а праця сумлінна, розум світлий, шляхетність і порядність будуть запорукою доброго імені вчителя на славу Богові та процвітання України!