» » VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Реформування економіки України: стан та перспективи»

Дата: 16-10-2012, 15:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Лондонська школа бізнесу і фінансів (Великобританія), підприємство «Остконсалтинг» (Німеччина) 29-30 листопада 2012 року проводять VІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Реформування економіки України: стан та перспективи».

До участі у конференції запрошуються науковці, працівники економічних підрозділів підприємств, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування та інших підприємств і організацій, діяльність яких має відношення до порушених на конференції проблем, студенти.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

До початку роботи конференції планується опублікувати (у формі збірника) тези доповідей.

Напрямки роботи конференції

Секція 1. Результати реформування облікової системи України: стан та перспективи.

Секція 2. Досягнення науки і техніки в ефективному управлінні підприємством.

Секція 3. Значення інформації в управлінні фінансово-банківською системою.

Завантажити Переглянути онлайн