» » До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

До уваги студентів та викладачів ТНЕУ!

Дата: 17-10-2012, 12:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Раді повідомити Вам, що у жовтні вийшов з друку новий номер газети «Університетська думка».

На яскравих шпальтах жовтневого випуску Ви знайдете: вітання ректора університету Сергія Ілліча Юрія до Дня українського студента, новини міжнародної співпраці вищого навчального закладу, цікаву інформацію про студентську науку в ТНЕУ, роботу наукових шкіл, інтерв’ю з доктором економічних наук, доцентом кафедри державного і муніципального управління, головою Ради молодих вчених ТНЕУ Григорієм Монастирським, викладачем кафедри іноземних мов та Консультаційного центру з вивчення іноземних мов Русланою Луців, начальником Центру підготовки офіцерів запасу, полковником Володимиром Гукалюком, випускницею ФМБМ, майстром спорту України зі спортивної аеробіки, тренером центру фізичної культури та спорту Аллою Грубащук, завідувачем сектору організаційно-масової роботи відділу гуманітарної освіти та виховання Лесею Джуровською.   Кожен із читачів отримає унікальну  можливість ознайомитись з історією університету в світлинах, а також розділити враження студентів від навчання у Тернопільському національному економічному університеті.

Обов’язково скористайтесь шансом переглянути найсвіжіший номер газети ТНЕУ. Щиро бажаємо Вам приємного проведення часу разом з «Університетською думкою»!

Примірник газети
Завантажити Переглянути онлайн