Світові тенденції маркетингу

Дата: 28-12-2019, 11:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно в Інститут креативних студій завітала Ольга Семененко – директор по стратегії розвитку в соціальних мережах, бренд-менеджер на глобальному рівні; директор по зовнішніх комунікаціях на міжнародних ринках BNP Paribas Paris. Ольга прочитала учасникам тренінг на тему: «Світові тенденції маркетингу». Учасниками заходу були підприємці, маркетологи,  студенти та викладачі, які прагнуть розвиватися у сфері маркетингу та бути в тренді останніх його змін. Зустріч була насиченою не лише теоретичними знаннями, а й практичними кейсами, що дозволили присутнім відчути себе стартаперами та агентами позитивних змін рідного Тернополя.

Організатори тренінгу висловлюють щиру вдячність Ользі Семененко за професіоналізм, відкритість та креативність.