» » Відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» у 2019-2020 н. р.

Дата: 28-12-2019, 13:22 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З метою пошуку й підтримки обдарованої студентської молоді 27 грудня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

У заході взяли участь студенти четвертого і п’ятого курсів факультету фінансів та обліку ТНЕУ.

Під час олімпіади учасники розв’язували письмові практичні та тестові завдання з таких дисциплін: «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності», «Аудит». При виконанні завдань учасники користувалися програмою для комп’ютерного тестування MyTest.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Волочай Олена студентка групи ОАБ-41

ІІ місце – Мезинчук Ірина студентка групи ОПД-42

ІІІ місце – Попадюк Іванна студентка групи ОАБ-41

Крім цього оргкомітет відзначив високий рівень підготовки до олімпіади та активну участь таких студентів:

Гавдида Мар’яна студентка групи ОАБ-41

Микулишин Аліна студентка групи ОПД-42

Луб Наталія студентка групи ОАБ-41

Гречківська Анастасія студентка групи ОПД-42

Мирон Христина студентка групи ОПД-41

Коновалова Анастасія студентка групиОЕЕм-11

Швець Євген студент групи ОПД-41

Щиро вітаємо переможців та учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування» відбудеться в квітні 2020 р. у Національному університеті біоресурсів і природокористування (м. Київ).