» » Проголосуй за Едуарда Романюту!

Проголосуй за Едуарда Романюту!

Дата: 22-12-2012, 16:54 | Автор:

23 грудня, об 11:50 відбудеться фінал національного відбору на Пісенний конкурс "Євробачення – 2013". До фінального етапу ввійшли 20 конкурсантів, які й позмагаються за право представляти Україну у травні 2013 року в Мальме.

За звання переможця національного відбору на ПКЄ – 2013 буде змагатися  Едуард Романюта -  студент Тернопільського національного економічного університету. Проголосуйте за Едуарда, бо він – найкращий!

Учасники виходитимуть на сцену відповідно до свого порядкового номера. Саме за цим номером ми матимемо змогу проголосувати за свого улюбленця. Едуард з’явиться на сцені під номером сімнадцять.

Надсилайте sms-повідомлення  на номер 7766 з порядковим номером 17.

Дивіться фінал національного відбору на ПКЄ – 2013 у прямому ефірі 23 грудня об 11:50 на Першому Національному й голосуйте за Едуарда Романюту!

Разом ми переможемо!