» » Відбувся фінал національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення – 2013»

Дата: 24-12-2012, 11:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять третього грудня 2012 року у прямому ефірі Першого Національного телеканалу відбувся фінал національного відбору на участь у пісенному конкурсі «Євробачення – 2013».

SMS-повідомлення глядачі надсилали на номер 7766 з порядковим номером учасника від 01 до 20.

Едуард Романюта, студент Тернопільського національного економічного університету потрапив до фіналу, виступивши з англомовною піснею «Get real with my heart» та посів третє місце.

Ми вітаємо Едуарда та усю студентську родину, кожного, хто не залишився байдужим та долучився до голосування.

Віримо, що фортуна усміхнеться Едуарду в майбутньому, а його талант та професіоналізм забезпечать світовий успіх!