Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Любі жінки!

Дата: 7-03-2013, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З ледь відчутним  весняним подихом приходить до нас чудове свято, що піднесеним заспівом віншує всепереможну сутність любові й краси . У цей день ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати наші душі.

Доля кожного з нас освячена маминою колисковою, бабусиною молитвою і неповторною радістю кохання.

Милі жінки, щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а Ваша врода – вселяє віру, що нас чекає щасливе майбутнє.

Вам ми зобов’язані життям, родинним затишком, усім тим, що успадковуємо від старших поколінь і що даємо в дорогу своїм дітям та онукам.

Наші красуні-донечки, чарівні матусі, турботливі бабусі, талановиті і працьовиті, веселі і життєрадісні, тендітні й вимогливі, милі та лагідні. І кожна з Вас – неповторна.

Бажаємо міцного здоров’я, миру, добра, різнобарв’я почуттів, творчого піднесення та світлої весняної надії.

Голова ПК ТНЕУ                                                         Р.Ф.Бруханський

Любі жінки!

Дата: 7-03-2013, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю