» » Запрошуємо на зустріч із Архієпископом Тернопільським і Бучацьким Нестором

Запрошуємо на зустріч із Архієпископом Тернопільським і Бучацьким Нестором

Дата: 21-03-2013, 14:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти, викладачі та працівники університету! Раді повідомити Вам, що 25 березня 2013 року в актовому залі ТНЕУ відбудеться  зустріч із Архієпископом Тернопільським і Бучацьким Нестором.

Тема зустрічі: «Великий піст: пізнати Бога у собі і ближньому».

Початок о 14.30 годині.

Вхід вільний.

Запрошуємо Вас прилучитись до духовних істин, що вчать бути терплячими та милосердними, безкорисливо допомагати ближнім. Переконані, що ця зустріч збагатить Вас духовно та прихилить думки до біблійних заповідей.

Довідка

Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор (в миру Андрі́й Анато́лійович Пи́сик) народився 22 травня 1979 р. в смт Підволочиськ Тернопільської області в родині службовців.

У 1996 р. вступив на навчання до Київської Духовної Семінарії, після закінчення якої в 1999 р. продовжив навчання в Київській Духовній Академії. Завершив навчання у 2003 р. із присвоєнням вченого ступеня кандидата богослів’я за роботу «Досвід православної антропології в творіннях св. Отців та монашеській традиції». Того ж року призначений викладачем КДАіС.

26 жовтня 2000 р. намісником Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископом Переяслав-Хмельницьким Димитрієм пострижений у чернецтво з нареченням імені Нестор (на честь преподобного Нестора Літописця). Того ж року рукоположений на ієродиякона.

28 травня 2001 р. Святійшим Патріархом Філаретом рукоположений на ієромонаха. З 10 листопада 2003 р. – секретар Патріарха, з 22 лютого 2005 р. – намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва.

Рішенням Священного Синоду від 28 лютого 2006 р. обраний на єпископа Тернопільського і Бучацького. Очолена Святійшим Патріархом Філаретом архієрейська хіротонія відбулася 5 березня 2006 р. у Володимирському кафедральному соборі Києва.

Удостоєний вищих церковних нагород: Ордену Святого Юрія Переможця (14.12.2006 р.).

23 січня 2012 р. Указом Святійшого Патріарха Філарета возведений в сан архієпископа. Рішенням Священного Синоду від 13 травня 2012 року (журнал № 19) призначений керуючим Тернопільсько-Кременецькою єпархією (за сумісництвом).