» » МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Реформи у глобальній економіці та Україна»

Дата: 14-06-2011, 09:41 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Реформи у глобальній економіці та Україна", що відбудеться протягом 23 вересня – 30 вересня 2011 року на острові Крит (Греція).

Робота конференції планується за такими напрямками:
І. Антикризові заходи у світовій економіці у 2008-2010 р.
ІІ. Посткризове реформування світової економіки: формування нового світового порядку.
ІІІ. Економічні реформи у розвинутих країнах та країнах з ринками, що формуються.
IV. Системне реформування економіки України та її інтеграція у європейський економічний простір.
Публікація матеріалів конференції здійснюється у фахових та іноземних виданнях:
• Вісник Тернопільського національного економічного університету
• Журнал європейської економіки
• Світ фінансів
• Berichte (журнал науково-дослідного інституту Міжнародної наукової асоціації світової економіки і політики в Берліні)

Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.
Звертаємося до Вас із проханням донести інформацію до всіх зацікавлених осіб, молодих науковців, які працюють над вказаними проблемами.

Завантажити Переглянути онлайн