» » Засідання науково-методичної ради ТНЕУ

Засідання науково-методичної ради ТНЕУ

Дата: 24-09-2013, 12:03 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У середу, 25 вересня 2013 року об 11 годині, в залі засідань ТНЕУ (корпус 11) відбудеться розширене засідання науково-методичної ради ТНЕУ. Запрошуються завідувачі кафедр, керівники і завідувачі кафедр відокремлених структурних підрозділів, відповідальні за навчально-методичну роботу на кафедрах.

1. Основні пріоритети методичної роботи в ТНЕУ на 2013/2014 навчальний рік.

Доповідачі: ректор, проф. Крисоватий А.І., проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Луців Б.Л.

2. Затвердження плану роботи науково-методичної ради ТНЕУ на 2013/2014 навчальний рік, переліку і повноважень науково-методичних комісій з напрямів підготовки/спеціальностей та комісій науково-методичної ради.

Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Луців Б.Л.

3. Удосконалення навчального процесу із застосуванням сучасних інноваційних технологій.

Доповідач: в. о. директора навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, проф. Десятнюк О.М.

4. Зростання ролі науково-методичних комісій із напрямів підготовки/спеціальностей у навчальному і науковому процесі.

Доповідач: голова науково-методичних комісії з банківської справи, фінансів  і  кредиту,   оподаткування;  завідувач  кафедри  банківської справи, проф. Дзюблюк О. В.

5.Методика організації методичної роботи у структурних підрозділах ТНЕУ.

Доповідач: заступник начальника навчально-методичного відділу, доц. Шандрук С.К.

6. Про створення Школи інноваційної освіти.

Доповідач: голова науково-методичної комісії з соціальної роботи, завідувач кафедри соціальної роботи, директор науково-дослідницького інституту методології та економіки вищої освіти, проф. Фурман A.B.

7. Поточні питання.