Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Запрошуємо на перегляд вистави "За крок до тебе"

Дата: 26-09-2013, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги працівників та студентів ТНЕУ! Раді повідомити Вам, що у п'ятницю, 27 вересня 2013 року в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Шевченка профспілковий комітет працівників зарезервував для Вас усі глядацькі місця для перегляду вистави "За крок до тебе". Квитки можна отримати у профспілковму комітеті. Початок о 19.00 годині.

» » Запрошуємо на перегляд вистави "За крок до тебе"

Запрошуємо на перегляд вистави "За крок до тебе"

Дата: 26-09-2013, 16:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю