Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Подаруйте дитині новорічну казку!

Дата: 13-12-2013, 10:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

До уваги працівників ТНЕУ та їхніх діточок! Профспілковий комітет університету запрошує Вас на дитячий новорічний ранок і перегляд вистави "По щучому велінню". Святкові заходи відбудуться 1 січня 2014 року в Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки (м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 15). Початок вистав о 13.00 год. та 16.00 год.

Запрошення можна отримати у профкомі.

» » Подаруйте дитині новорічну казку!

Подаруйте дитині новорічну казку!

Дата: 13-12-2013, 10:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошення можна отримати у профкомі.