Першість ТНЕУ з футзалу

Дата: 23-12-2013, 11:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вісімнадцятого грудня 2013 року профспілковим комітетом працівників ТНЕУ було організовано та проведено першість з футзалу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного персоналу в залік зимової спартакіади.

У змаганнях взяли участь 6 збірних команд факультетів та інститутів: ФФ, ФББ, ФКІТ, ФЕУ, ІМЕВ, ФАЕМ.

За результатами проведених змагань перше місце здобула команда факультету фінансів. Склад команди переможців: Кізима А.Я., Герчаківський С.Д., Шевчук А. М., Бречко О.В., Маршалок Т.Я., Луцик А.І., Угрин В. В., Бондаренко Є.П.

На другому місці представники команди факультету банківського бізнесу: Рудан В.Я., Лісогір Р.Р., Бзовський О.Є., Гах Р.В., Щербяк Ю.А., Булавинець В.Я., Довговецький Е.С., Сенів Б.Г.

Бронзові нагороди у команди факультету комп’ютерних та інформаційних технологій, за яку виступали: Адамів О.П., Мельник А.М., Майстренко С.А., Сусла М.В., Папа О.А., Климчук О.І., Колесніков Д.Б.

Кращим воротарем першості визнано доцента кафедри податків та фіскальної політики Герчаківського С.В.

Кращим гравцем турніру став доцент кафедри фізичної культури Гах Р.В.

Оргкомітет відзначає особливу активність вболівальників команд, зокрема, викладачів кафедри податків та фіскальної політики – Ведашенко Н.М., Заклекти О.С., Амбрик Л.П.

Профком працівників ТНЕУ дякує всім учасникам змагань за змістовну та яскраву гру та вітає призерів з перемогою.