» » 12 квітня - День відкритих дверей факультету обліку і аудиту ТНЕУ

12 квітня - День відкритих дверей факультету обліку і аудиту ТНЕУ

Дата: 9-04-2014, 16:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

12 квітня 2014 року  об 11.00 годині  факультет обліку і аудиту Тернопільського національного економічного університету (фахові спрямування: «Облік і правове забезпечення підприємницької діяльності», «Облік і правове забезпечення інвестиційної діяльності», «Контроль і ревізія», «Облік і контроль в державному секторі економіки», «Облік і контроль у сфері послуг») запрошує Вас на День відкритих дверей.

У програмі:

1. Зустріч з адміністрацією, провідними ученими, кращими випускниками-практиками та студентським активом факультету обліку і аудиту.

2. Ознайомлення з фаховими спрямуваннями та магістерськими програмами підготовки.

3. Ознайомлення з Правилами прийому до ТНЕУ у 2014 р.

4. Ознайомлення з матеріально-технічною базою факультету.

5. Проведення регіональних олімпіад з конкурсних предметів, результати яких будуть враховуватись при вступі до університету в 2014 році (географія, історія України).

Чекаємо на Вас за адресою: м. Тернопіль, м-н Перемоги, 3 (район Дружба), 2 корпус ТНЕУ, аудиторія 2111.

Телефони для довідок: 8(0352) 47-50-76.

Запрошуємо всіх бажаючих!