» » Міжнародна парламентська стипендія в Німецькому Бундестазі на 2012 рік Міжнародна парламентська стипендія в Німецькому Бундестазі на 2012 рік

Дата: 26-04-2011, 17:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У 2012 році п’ ятеро молодих українців в рамках Міжнародної парламентської стипендії (IPS) отримають можливість пройти практику в Німецькому Бундестазі, що фінансуватиметься за рахунок парламенту Німеччини та триватиме п’ ять місяців. Міжнародна парламентська стипендія є прикладом міжнародної співпраці парламентів різних країн. Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, що цікавляться політикою і прагнуть займати активну позицію у громадському житті України (парламент, уряд, спілки, медіа, партії, вищі навчальні заклади).
Міжнародна парламентська стипендія (МПС) орієнтована на кваліфікованих молодих талантів, які у себе на батьківщині прагнуть активно обстоювати демократичні цінності. Поряд з 15-тижневою діяльністю в бюро одного з депутатів Німецького Бундестаґу МПС включає також інформаційні програми, семінари та можливість відвідання навчальних заходів у трьох берлінських університетах.
Стипендія включає щомісячну субвенцію в розмірі 450 євро, безкоштовне проживання, а також медичне страхування, страхування від нещасних випадків та обов’ язкове страхування цивільної відповідальності. Крім того, покриваються витрати на проїзд до Берліна і у зворотному напрямку.
Детальнішу інформацію, а також формуляри заявок Ви знайдете на веб-сторінці Німецького Бундестагу http://www.bundestag.de/ips
Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 30 червня 2011 року.

Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю