» » Для студентів юридичного факультету проведено лекцію

Для студентів юридичного факультету проведено лекцію

Дата: 17-04-2014, 12:34 | Автор: Юридичний факультет ТНЕУ

15 квітня 2014 року заступник начальника Відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Тернопільській області Христенко Галина Адольфівна провела лекцію для студентів четвертого курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. Організатором виступила Координаційна рада молодих юристів Тернопільської області. Участь у лекції взяли к. ю. н., доцент кафедри цивільного права і процесу юридичного факультету ТНЕУ, керівник курсу «Сімейне право» Лукасевич-Крутник Ірина Степанівна, а також к. ю. н., доцент кафедри правового регулювання економіки і правознавства, заступник декана з наукової роботи юридичного факультету ТНЕУ, голова Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області Якубовський Роман Володимирович.

Під час заходу лектор звернув особливу увагу на порядок розгляду заяв про надання та зміну імені фізичної особи, укладення та розірвання шлюбу, реєстрації шлюбу з іноземцем, проблемні аспекти позбавлення батьківських прав, основні поняття сурогатного материнства.

Цікава та змістовна лекція посприяла формуванню правового світогляду нового покоління молодих юристів.