» » Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!»

Дата: 16-09-2014, 16:24 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі з метою забезпечення системної просвітницько-профілактичної роботи, морального виховання підростаючого покоління та підвищення рівня культури школярів і студентів спільно з Львівською міською радою проводитьВсеукраїнський фестиваль-конкурс соціальної реклами «УКРАЇНА – ЄДИНА!».

Фестиваль покликаний створити належні умови для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки як основи консолідації Українського народу.

Переможці Фестивалю будуть урочисто нагороджені дипломами Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі у м. Львові 27 вересня 2014 року.

Координати організаційного комітету:

Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

04053, м. Київ, вул. Артема, 73

Електронна адреса: info[at]moral.gov.ua