» » Відбувся Чемпіонату України з вітрильного спорту

Відбувся Чемпіонату України з вітрильного спорту

Дата: 13-10-2014, 13:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У період з 1 по 6 жовтня 2014 року у місті Вишгород Київської області відбувся Чемпіонат України з вітрильного спорту. У змаганнях взяли участь 15 команд з різних областей (Запоріжжя, Херсон, Полтава, Київ, Тернопіль, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв та інші).

Тернопільська збірна зайняла почесне третє місце у командному заліку. Однак, в особистому заліку чемпіоном та володарем золотої медалі став студент ТНЕУ, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Тугарєв. Срібну нагороду також отримав студент нашого вищого навчального закладу, кандидат в майстри спорту Мар'ян Воробець. Потрібно зазначити, що третє і четверте місця вибороли знову ж таки тернополянини.

Щиро вітаємо хлопців із перемогою! Бажаємо нових спортивних досягнень та перемог!