» » Підсумки фестивалю-конкурсу презентацій студентських груп «Ми – нова генерація»

Підсумки фестивалю-конкурсу презентацій студентських груп «Ми – нова генерація»

Дата: 16-10-2014, 09:34 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

14 жовтня, у чудове свято Покрови Пресвятої Богородиці, в актовій залі ТНЕУ відбулося яскраве дійство – гала-концерт фестивалю-конкурсу презентацій студентських груп «Ми – нова генерація».  З привітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Ярославович Брич.  Глядачі переглянули кращі виступи студентських груп, які визначило компетентне журі. Близько двох годин тривало свято молодості та творчості. Учасники з нетерпінням очікували результатів. Церемонію нагородження здійснювали голова профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Михайлович Шевчук та голова журі конкурсу Борис Богданович Салабчук.

Спершу заслужені призи отримали переможці конкурсу фото- та відео робіт «А літо, літо відзорілося».  Третє місце  виборов Максим Григор’єв (ФББ), друге – група МЕЄЕ-31 (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина), а перемогла група МАУН-22 (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина).

Усі групи-фіналісти конкурсу презентацій «Ми – нова генерація» були нагороджені дипломами від ректора університету, солодкими та цінними подарунками від первинної профспілкової організації студентів.

До вашої уваги представляємо переможців:

Третє місце – група ФО-11, куратор Валігура Володимир Андрійович (ФФ) та група МОА-11, куратор  Овсянюк-Бердадіна Олександра Федорівна (ФЕУ);

Друге місце – КСМ-11, куратор Борейко Олег Юрійович (ФКІТ);

Перше місце – МАУН-11, куратор Войтенко Олексій Миколайович (ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина).

Вітаємо  усіх учасників та переможців, зичимо розвивати свої таланти, віримо, що у вас попереду ще багато злетів і перемог! Щасти вам, першокурсники!