» » Студенти факультету фінансів відвідали ТОВ «Schreder»

Студенти факультету фінансів відвідали ТОВ «Schreder»

Дата: 20-10-2014, 15:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для практичного ознайомлення із особливостями функціонування підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, студенти 4 курсу спеціальності «Фінанси в системі митних органів» відвідали ТОВ «Schreder».  Разом із студентами на підприємство завітали викладачі кафедри податків та фіскальної політики Ольга Борисівна Дем’янюк та Інна Анатоліївна Гуцул.

Фінансовий директор компанії  Максим Юрійович Дяченко розповів про діяльність підприємства, ознайомив із асортиментом продукції компанії, сучасними тенденціями виробництва, описав співпрацю підприємства з митними органами. Студенти побували також  у виробничому цеху, працівники якого розповіли про весь цикл виробництва продукції, а також про його особливості на кожному етапі.

Фахівці із задоволенням відповідали на всі питання, які цікавили студентів. Екскурсія була дуже цікавою і корисною для молоді.