» » Студенти ФББ відвідали Тернопільський обласний історико-меморіальний музей політичних в'язнів та репресованих

Дата: 20-10-2014, 15:57 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

Нещодавно  студенти груп ФБС-12 та ЕТ-11 факультету банківського бізнесу разом з  куратором, Іриною Миколаївною Чирак, відвідали Тернопільський обласний історико-меморіальний музей політичних в'язнів та репресованих. Вони побували у 28 камерах підземелля, побачити уніформу та зброю повстанців, вишиванки політв'язнів, знаряддя тортур, меморіальну кімнату Степана Бандери, експозицію десидентського руху, яка захоплює  дух та дає можливість здійснити екскурс у героїчне минуле нашого народу.

Екскурсія була дуже цікавою та корисною для молоді.