» » Запрошуємо взяти участь у Міжнародному форумі «Найкращі соціальні проекти України – 2014»

Дата: 22-10-2014, 09:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Доводимо до Вашого відома, що Громадська організація «Центр соціального лідерства» за підтримки Міністерства освіти і науки України проводить 30-31 жовтня 2014 року у м. Києві Міжнародний форум «Найкращі соціальні проекти України – 2014».

У рамках Форуму відбудеться:

– 30 жовтня – Міжнародна конференція «Соціальне партнерство – шлях до Європи» (Київ, Ярославів Вал, 22, Готель Radisson Blu)

– 31 жовтня – відкрита лекція для студентів українських вищих навчальних закладів (Київ, проспект Перемоги, 54/1, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)

– з 30 жовтня – початок функціонування онлайн платформи збору Світових практик.

Міжнародний форум «Найкращі соціальні проекти України – 2014» проводиться з метою реалізації завдань, поставлених Президентом України у «Стратегії реформ – 2020», а саме забезпечення ефективної співпраці між суспільством, владою та бізнесом для досягнення економічного зростання держави, розвитку громадянського суспільства через застосування механізмів соціального маркетингу.

Детальну інформацію щодо Форуму можна отримати з телефоном (063) 705 4441 або на сайті www.forum.o2.ua, info[at]socialbusiness.com.ua. Контактна особа – координатор проекту Дарія Когут.