«Студентська ліра – 2014»

Дата: 23-10-2014, 14:49 | Автор: Відділ гуманітарної освіти і виховання

З 28 по 30 жовтня о 15:00 годині  запрошуємо усіх на щорічне традиційне грандіозне свято, яке із нетерпінням чекає усе студентство, – фестиваль-конкурс творчо обдарованої молоді ТНЕУ «Студентська ліра – 2014».

Дійство відбудеться в актовій залі університету, де свої найяскравіші творчі таланти презентуватимуть першокурсники університету.

Цьогорічною інновацією фестивалю є обов’язкова наявність в концертній програмі кожного факультету номерів на тему:

-         відеолист «Захиснику України»;

-         творча презентація «Барви рідного краю»;

-         літературно-пісенна композиція «Пам’яті героїв»;

-         фінальна композиція з використанням державної символіки  «Україна єдина».

Усі виступи за десятибальною шкалою оцінюватиме компетентне журі –  відомі творчі люди Тернополя, які достойно зможуть оцінити майстерність виконання, сценічну культуру, художній рівень, оригінальність, масовість команд учасників.

Нагородження переможців відбудеться в останній день фестивалю, 30 жовтня.

Яскравий запал творчості і суперництва відчувається у стінах ТНЕУ, про це свідчать нескінченні репетиції учасників Ліри, які відточують свою майстерність перед виходом на головну сцену університету. Усі з нетерпінням очікують відкриття «Студентської ліри»,  яка запалить нові таланти на творчому небосхилі ТНЕУ.

До вашої уваги послідовність виступів факультетів:

28 жовтня: ННІМЕВ(№2), ФКІТ, ФАЕМ,ФЕУ.

29 жовтня: ФББ, ННІМЕВ (№1), ЮФ.

30 жовтня: ФОА, ФФ, КЕПІТ.

Бажаємо усім командам чудового виступу! Ні пуху ні пера!

Прийдіть і підтримайте найкращих!