» » HR-департамент. Що це? Як? Для чого?

HR-департамент. Що це? Як? Для чого?

Дата: 31-10-2014, 15:53 | Автор: студентка групи УПЕПм-51 Марія Новак

28 жовтня 2014 року для п’ятикурсників спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»  факультету економіки та управління на занятті  «Організація праці менеджера» керівник відділу персоналу компанії-розробника інноваційних програмних продуктів та сервісів у сфері електронної комерції «MagneticOne» Тетяна Скоморохова провела тренінг на тему: «HR-департамент. Що це? Як? Для чого?».

Тетяна детально розповіла про компанію, специфіку сфери її діяльності та, безпосередньо, про функціональні обов’язки HR-спеціаліста: підбір і найм персоналу, консультування керівника компанії з кадрових питань та планування найму, оцінювання персоналу, його розвиток та навчання, планування кар’єри, мотивацію персоналу,  розвиток корпоративної культури та кадрове діловодство.

Молодь активно спілкувалася з Тетяною та ставила багато запитань.

Студенти груп УПЕПм-51 та УПЕПс-51 щиро вдячні гості за цікаве заняття.