» » До уваги науковців, молодих учених, аспірантів, студентів!

До уваги науковців, молодих учених, аспірантів, студентів!

Дата: 31-10-2014, 18:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Міжнародний гуманітарний університет (кафедра міжнародного права та порівняльного правознавства), Національний університет «Одеська юридична академія» (кафедра права ЄС та порівняльного правознавства, кафедра міжнародного права та міжнародних відносин) та Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі (кафедра міжнародного права) запрошують Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів і молодих вчених, яка відбудеться 21 листопада 2014 року в м. Одеса.

Для участі в конференції необхідно до 10 листопада 2014 року:

1.Заповнити заявку про участь в конференції, за зразком, що міститься у додатку.
2.Оплатити організаційний внесок у розмірі 120 гривень.

3.Надіслати на електронну адресу Оргкомітету (conf.intlaw@wunu.edu.ua) такі документи:

–  тези доповіді;

–  заявку на участь;

–  відскановану квитанцію про оплату організаційного внеску.

Усі учасники забезпечуватимуться збірником тез конференції та сертифікатом учасника. При дистанційній участі, упродовж двох тижнів після проведення конференції  на поштову адресу, вказану в заявці, будуть надіслані збірник тез та сертифікат.

Регламент роботи конференції (21 листопада 2014 року):

10.00-10.30  – реєстрація учасників;

10.30-11.00  – відкриття та пленарне засідання;

11.00-11.30  – перерва;

11.30-15.00 – секційні засідання;

15.00 – підведення підсумків та вручення сертифікатів.

Детальна інформація про захід міститься у додатку, а також на сайті кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства МГУ – www.intlaw-dep.com/conference.

Інформаційний лист.pdf
Завантажити Переглянути онлайн