» » Відбулася відкрита лекція доктора економічних наук, професора Зеновія Васильовича Задорожного

Дата: 31-10-2014, 21:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

31 жовтня 2014 року у залі засідань Вченої ради університету професорсько-викладацький колектив та студенти ТНЕУ відвідали відкриту лекцію доктора економічних наук, професора Зеновія Васильовича Задорожного на тему: «Шляхи реформування обліку в Україні».

Метою лекції є обґрунтування шляхів реформування вітчизняної облікової системи з метою покращення інформаційного забезпечення внутрішніх і зовнішніх користувачів для прийняття управлінських рішень.

Відповідно до мети, перед учасниками було поставлено такі завдання:

– провести аналіз генезису реформування вітчизняного обліку;

– охарактеризувати сучасний стан вітчизняної облікової системи;

– окреслити напрями вдосконалення вітчизняного обліку як основної складової інформаційної системи підприємства.

Лекція була надзвичайно цікавою та змістовною. Захід відбувся у рамках проекту «Відкрита лекція». Для усіх, хто не мав змоги поспілкуватися з науковцем додаємо презентацію.

Презентація.rar