» » Тренінг «Перший крок до лідерства»

Тренінг «Перший крок до лідерства»

Дата: 31-10-2014, 20:35 | Автор: студентка гр. МОА - 21 Федорова Настя

«Розбудити» у собі лідера... Саме таку можливість мали студенти-менеджери   першого та другого курсу, відвідавши 28 жовтня 2014 року тренінг «Перший крок до лідерства», який організували працівники відділу гуманітарної освіти та виховання та бізнес-тренер Марія Михайлівна Корман. Молодь мала можливість розвинути свої здібності, говорити та бути почутим, бачити та розуміти, діяти та оцінювати, чітко окреслювати цілі, аналізувати помилки та виправляти їх, знайти потрібні якості для розвитку у собі лідера.

Захід відбувався у форматі дружньої бесіди, обміну досвідом.  Зустіч доповнювали захоплюючі ігри та запитання, відповіді на які є важливими для майбутнього керівника та особистості загалом. Тренінг сформував  розуміння того, як можна «розбудити у собі лідера», що для цього потрібно зробити  і як діяти, щоб кар'єра була успішною.