Профспілковий комітет працівників ЗУНУ

Профспілковий комітет пропонує оздоровчий відпочинок у м. Одеса

Дата: 19-11-2014, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професійна спілка працівників Тернопільського національного економічного університету запрошує відпочити та відновити стан здоров'я ДП «Клінічний санаторій Імені Горького» (м. Одеса).

Заклад розташований в курортній зоні м. Одеса на території чарівного старовинного парку, який було закладено ще на початку ХІХ сторіччя. Санаторій є єдиним на Півдні України, де лікують хворих з хворобами органів травлення та зору. Тут знаходяться три свердловини лікувальної мінеральної води, дві з яких використовуються для питного лікування хворих, а третя – для водних процедур.

За детальною інформацією звертайтеся у профспілковий комітет працівників ТНЕУ (47-50-79).

» » Профспілковий комітет пропонує оздоровчий відпочинок у м. Одеса

Профспілковий комітет пропонує оздоровчий відпочинок у м. Одеса